| anonim_4396 a întrebat:

Cum se fac bani online? Am auzit ca iti poti face un blog, ti se pun reclame si pentru fiecare click pe reclama primesti un euro.

2 răspunsuri:
| JulianD a răspuns:

In faci un blog. De preferat cu domeniul tau si postezi contiut interesant. Adaugi pe acel blog reclame de la reclamamedia, google adsense, etc.

| BiancaMih a răspuns:

Poti castiga usor si constant bani facand ceea ce iti place cu www.pfinance.ro (microjoburi)
Daca ai o pasiune si iti place sa faci ceva anume poti castiga bani cu asta.
1. Iti faci cont gratis
2. Adaugi ceea ce vrei sa faci pentru o anumita suma
3. Foarte important: cat ceri pentru serviciile oferite atat vei primi - Nu se percepe nici un comision pana in Martie!