| MirunaMira9 a întrebat:

Cum se fac notitele pe Facebook?
Funditicaaa :*

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Dai click pe "Notiţe"se află in partea stângă,dupa aia dai click pe "Scrie o notiţă" şi pui titlul,conţinutul,prietenii care îi etichetezi, o fotografie dacă vrei ', cine să vadă notiţa şi dai click pe "Publică"

1 răspuns:
| alexlaura91 a răspuns:

Intri pe profilul tau, sub poza ta se afla o lista. Apesi pe "Notite" si o sa vezi ca acolo scrie " Nu ai scris nici o notă. Scrie o notiţă". Sper ca ti-am fost de ajutor si ca am sa primesc fundita. :*