| blahblah_7366 a întrebat:

Cum se face un id? primul raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Iti explic pe pasi.
1. Deschide messengerul.
2. Vezi ca jos scrie " Get a new yahoo ID " - da clik acolo.
3. ti se va deschide o pagina. Completeaza acolo cu ce iti cere.
happy, in continuare te descurici tu :*

11 răspunsuri:
| LoliTa_7237 a răspuns:

Pai intri pe yahoo.com si iti faci un id big grin
fundita?rolling on the floor

| pinkflower a răspuns:

Intri pe messenger si acolo jos scrie "get a new yahoo! id..." dai clik pe el si alegi
numele de id
sexul
data si toate alea
si trebuie sa completezi tot de acolo iar dupa trebuie sa dai pe "create my acount"
si mai trebuie sa mai completezi acolo date de siguranta le completezi si dupa aia, felicitari, ai un id.

| dedebt a răspuns:

Www.yahoomail.com
iar undedeva jos scrie:
Don't have a Yahoo! ID?
Create New Account
Apesi pe Create New Account.
Iti completezi toate alea pe acoloo.
Iar apoi dai Create Account. >:D<
Si intri pe mess. :>
The end.;;)

| Andrutsa15 a răspuns:

Cand deschisi meesenger-ul vezi ca undeva jos ai ceva de genu:"get a new id" dai acolo completezi datele necesare si gata. fundita?big grin

| Anonnnnn a răspuns:

Aka.nu mai stii cum ti.ai facut ID. ul?rolling on the floor)

| Ashl a răspuns:

Dai aici :
https://na.edit.yahoo.com/......gistration
completezi casutele si esti gatahappy.

Răspuns utilizator avertizat
| Kuzco a răspuns:

Pai deschizi messul si acolo jos scrie ''Get a new Yahoo! ID...'' cu albastru
dai click pe el si te duce pe pagina unde iti poti face id.
Sper ca te-am ajutat.
Pa-pa.

| blahblah_7366 explică:

Ca primul nu l-am facut eu ci o prietena de-a mea si asta ii de mult deci as cam vrea sal schimb

| mucificatorul a răspuns:

Mai intai sper ca ai instalat yahoo messenger... dai clic pe "get a new Yahoo! ID. apoi urmezi pasii de acolo dar sa nu scrii ca mai putin de 18 ani.

sper ca ti-am fost de aujutor

funda?

| mihaigold a răspuns:

Intri aici si te inregistrezi https://edit.yahoo.com/......gistration