| hardy1 a întrebat:

Cum se numesc acele chestii (ceva gen bezele) pe care le fac americanii la focul de tabara?
sunt rotunde, albe, le pun pe bete si le fac la focul de tabara?
se gasesc la noi?

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Ştiam că se numesc nalbe

3 răspunsuri:
| NoOne18 a răspuns:

Se numesc Marshmallow si se gasesc la LIDL, trebuie sa incerci eu mereu le fac la foc!

| mariamerisor a răspuns:

Da, se numesc marshmallows, gasesti pe landoftreats.ro direct din America, si sunt mari poti sa le pui direct pe bat si sa le servesti la gratar

| ady739 a răspuns:

Da se gasesc se numesc Mashmallow parca. Ceva de genu cred ca Mashmallowbig grin