| michaella_2494 a întrebat:

Cum se numesc in realitate jake si blake din serialul "jake si blake"?
sunt spanioli?
mie imi place de blake! voi ce parere aveti, care e mai dragut? jake sau blake?

Multumesc anticipat tuturor happywinkingbig grin

Răspuns Câştigător
| V.v a răspuns:

Jake si Blake sunt interpretati de acelasi actor, Benjamin Rojas, fost solist al trupei Erreway. Si da este spaniol.

109 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai amindoi zic eu
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Benjamin rojas joaca si pe jake si pe blake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mai mult jake chiar daca e tocilarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc anticipat tuturor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca sunt gemeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jake siBlake sunt aceiasi, doar scrie in intr-o acelasi nume la fiecare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jake este dragut si blake nu-i pasa nu de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am crezut cas 2 ca apar dublu in unele episoade si nu poate fi amandoi unu la use si unu la geamlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jake sau Blake joaca in dublu rol?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jake si Blake sunt interpretati de acelasi actor, Benjamin Rojas...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Benjamin rojas il interpreteaza si jake si pe blake ei pot fi spanioli sau din columbia, si mie imi place tot de blake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jake si blake sunt unul si acelasi big grin da e spaniol si si mie imi place blake e mai CoOl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai are rost sa repet si eu ce au spus alti... da in cheama asa si e argentinian nu spaniol...si astia zic ca blake e mai dragut decat jake pentru ca ei sunt diferiti un pic cel putin la inceput jake are parul mari cret mai dezordonat iar blake il are aranjat frumostongue si asta face o mica diferenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai dreptate blake e mai dragutlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defat sunt unul si acelasi si in realitate il cheama franco...cu placere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Benjamin rojas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place tot blak, dar imi place muzica lui jake.andreea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai dragut e Blake!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai 18 ani LOL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michaela eu sunt ovidiu. Jake si Blake sunt interpretati de un actor, Benjamin Rojas, a fostul solist al trupei Erreway. si da este spaniol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi place de annie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e mi se pare ca Blake este foarte dragut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi sunt draguti dar este doar unul care joaca rolul si lui jake si lui blake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt la fel doar joaca acelasi personaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jake si blake in realitate este unul si acelasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult de blake pentru ca jake e prea mamos, prea bun, e mai misto blake care e rece si imi place fff mult de annie, face un cuplu dragut cu blake, de fapt ea l-a schimbat in bine si la facut sa descopere ca nu doar el conteaza.imi place de ei doi