| michaella_2494 a întrebat:

Cum se numesc in realitate jake si blake din serialul "jake si blake"?
sunt spanioli?
mie imi place de blake! voi ce parere aveti, care e mai dragut? jake sau blake?

Multumesc anticipat tuturor happywinkingbig grin

Răspuns Câştigător
| V.v a răspuns:

Jake si Blake sunt interpretati de acelasi actor, Benjamin Rojas, fost solist al trupei Erreway. Si da este spaniol.

109 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jake e mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da jake este mai dragut pentru ca este destept si dupa parerea mea stie sa cante mai frumos ca blake si da sunt spanioli si in realitate jake nu are ochelari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenilor Jake=Benjamin Rojas Blake=Benjamin Rojas
Sunt facuti pe calculator sunt aceeasi oameni este din Argentina fost solist la trupa Erreyaw! Nu mai spuneti prostii sa mor eu da spuneti numai prostii! Jake si Blake sunt aceiasi facuti pe caculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jake si klake sunt una si aceeasi parsoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In realitate e unul singur : Benjamin Rojas si e spaniol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e acelasi actor, das nu e spaniol e argentianian si e super dragut, are 25 de ani a jucat in rebelde way, floricienta, chiquititas, alma pirata, kluge, la leyenda, horizontal/vertical, erreway 4 caminos, chiquititas rincon de luz filmul si a inceput sa joace in 1999, s-a nascut pe 16 aprilie 1985, intrati pe www.benjarspain.superforos.com daca vreti mai multe poze, filmulete si informatii despre el, eu personal il ador! benja te amo :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt aceiasi persoana si sunt benjamin rojeas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blake e spamiol eu l-am vazut in spania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul din ei nu -mi place. Cea mai frumoasa e Hope. Imi place parul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da benjamin rojars e tot una cu jake deci amandoi sunt tocilari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba benjamin rojar e tot una cu jake si blake si si el e toticlar amandoi sunt dar sunt chipes amandaoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jake si blake este o singura persoana care se numeste benjamin rojas si jaca un rol dublu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blake e putin mai dragut ca Jake, amandoi sunt spanioli, dar imi place oleaca mai mult de Jake.
Stiti dc?
Mie imi place oleaca mai mult de Jake pentru ca Blake ii pasa mai de el si nu invata bine cand vine profesoara,
Jake e mai destept ca Blake, ii pasa si de altii, el nu minte nici o data, dar Blake il obliga sa minta si in + sunt gemeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, asa-i blake e cel mai dragut si cred ca toate fetele il plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe amandoi ii cheama banjamin rojas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate michaella blake e dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate michaella blake e dragut. apropo sunt iulia
cum te cheama demi lovato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar eu vreau sa stiu cu ii cheama nu cine este ma dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blake e cel mai tare si e mai amuzant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai jake si blake sunt aceeasi persoana.cum sai fie doi care sai cheme la fel? numai nebunul pamantueu poate spune asa ceva! looooooooollaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu jake este tocilar nu blake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place jake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult si de blake si de jake.love struckdar mult mai mult de blakelove struck.love struck sa stiii ca jake si blake sunt o persoana
. il cheama benjamin rosaj sau rojas.love struck*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place blake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambi suntacelasi actor dar dupa mine jake sete cel draut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de Blake de la Daniel pentru Mivhaella smekeritu_bazat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jake si Blake sunt aceeasi persoana Benjamin Rojas si da sunt spanioli si el se intelege foarte cu Florencia Berlloti si cred ca jake este mai dragut decat blake pentru ca blake este un egoist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blake desigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai amandoi sunt identici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si Blake si Jake