| Robert_Alexandru_1998 a întrebat:

Cum se numesc tigarile acelea care au foita neagra? Sobraine banuiesc,dar exact denumirea si culoarea pachetului, eventual si un pret?

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

Pot fi mai multe cu foita neagra.Sobranie black ~35 de lei pachetul, dar pretul este super umflat pentru ce ofera. Djarum black~ 15 lei. Experienta cu ele este ok, au un gust rafinat, deosebit de elegante + bucatelele de cuisoara, deci nu doar aroma, scot un sunet foarte placut atunci cand le fumezi si au o aroma buna. Sau ar mai fi Black Devil ~ 17 lei, din nou experienta ok, pret corect.
Dintre toate, recomand Djarum Black, sau Sobranie.

1 răspuns:
| Devilady a răspuns:

Sobranie cocktail, alea cu pachetul colorat in roz pal costa 35 lei la fel si cele negre, la fel si cele albe.