| luvisluvbby a întrebat:

Cum se numeste desenu ala dupa cartoon network cu catelusu ala mic si roz care se speria de orice si care traia in casa cu 2 batranei. femeia era p un scaun care se misca! va rooog daca stiti ajutati`ma. [-o

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Courage the Cowardly Dog (Curaj, câine laș)!
Poți viziona filmele de desene animate pe :
http://www.peteava.ro/cauta/video/Courage%20the%20Cowardly%20Dog.
Vizionare plăcută!

7 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

Curaj caine fricoswinking

| NoNameMe13 a răspuns:

Curaj, cainele cel fricos

| pTheodora a răspuns:

Il stiu, la ala ma uitam cand eram mica! Se numeste '' Curaj, caine fricos '' doar ca in engleza! ok, bye! I hope I help you!

| Teresa a răspuns:

Curaj caine fricco
sau curaj cainele cel fricos
fundita?

| laryyssaa a răspuns:

Curaj, cainele cel fricos

| Kampion a răspuns:

Curaj, Courage, cam asta e.

| vioorel28 a răspuns:

Curaj caine fricos in engleza Courage the cowardly dog :*funda?