| reginawow111 a întrebat:

Cum se numeste filmul in care se sinucide o adolescenta din cauza ca colegii ei faceau misto de ea si o hartuiau? Va rog spuneti-mi daca stiti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este despre 13 reasons why, afla ca aia era o curva, si din vina ei s-a intamplat ce s-a intamplat.
Au vrut sa traga un semnal de alarma cu serialu asta,
cu problema nr1 depresia si sinuciderea
si 2, shooting-urile care se intampla in sua, prin scoli.(asa e cand au toti dreptu la arme letale )
ma rog
si intre 1 si 2 au reusit sa mai adauge un plot, vreo 2-3 cupluri de gay happy
al 3-lea cuplu nu au dus-o pana la capat. E vorba de handicapatu ala care a vrut sa se omoare, cu negru.
Ma rog, serialul asta a fost mai mult exemplu decat un semnal de alarma, si nu il recomand happy
poponari, sinucideri, si oameni cu pusti prin scoli.

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Poate e vorba de serialul 13 resons why.