| KimY a întrebat:

Cum se numeste liceul de actorie din Timisoara? Dar cel din Arad?

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

In Timisoara cred ca e Ion Viduthinking Dar nu e numai de actorie, si de coregrafie si muzicahappy

3 răspunsuri:
| KeepCalm a răspuns:

Cel din Tm nu stiu dar cel din Arad: Liceul De Arte si Meserii - Sabin Dragoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu cum se numeste liceul de actorie din tm dar cel din arad da este liceul de arte si meserii sabin dragoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel din timisoara este ion vidu.de acotorie muzicaa coregrafie... daca esti din timisoara poti merge daca esti a 8a...