| adryano_1099 a întrebat:

Cum se numeste melodia din filmul i am number four cand da foc fata aia la casa este mai la inceput plsss ziceti-mi fundabig grin

2 răspunsuri:
| ina_1781 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rYEDA3JcQqw, cred ca este asta. Poate nu ai sa recunosti melodia de la inceput!

| sabi_7244 a răspuns:

Hei, cum se numeste melodia fara cuvinte care tot apare cand cei doi sunt impreuna...e o melodia romantica si apare chiar si la finalul filmului cand cei doi isi iau ramas bun. Nicidecum nu o pot gasi...Multumesc anticipat.