| addinne a întrebat:

Cum se numeste programul de modificat poze care poti sa adaugi emoticoane pe poza ta? e cumva photoshop? iar daca da, cum pot downloada photoshop gratis? pls dati. mi adresa:* funda pentru cel mai explicit!

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Http://www.pizap.com/ cu asta am pus eu emoticon-uri pe poze;)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscapetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape si se dowloadeaza simplu...nu ai nevoie sa dai bani din cont, de pe telefon, sau card, etc.
Insa cred ca deja ai rezolvat problema cu programu' pana cand am postat eu comm'u' big grin>
Succes cu elwinking