| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste telefonul tau, te mandresti

17 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce intrebari... straight face lol
cred ca te plictisesti rau de tot...

lolita
| lolita a răspuns:

Nokia N95, Armani, si inca doua nokia. dar mai maspa. tongue

| albastrel a răspuns:

Cu telefonul' nu mai ma mandream rolling on the floor, nu am 10 ani dragawinking

| danutza a răspuns:

Am nokia 1100 cel mai bengos tataie aa si un siemens A 62 rolling on the floor

| BlueDreams a răspuns:

Samsung J610, si nu ma mandresc, nu sunt increzuta.

| kh1ss a răspuns:

Daca as fii in clasa. a I, poate da, m-as mandri, dar tinad cont ca am o varsta...

| vyol3ta a răspuns:

Am mai multe...
Un motorola z3, sony ericsson k550i si un samsung 250e parca
Nu nu ma mandresc cu ele!

| krysy a răspuns:

Eu am un Sagem my700x, nokia 6085 si nu ma mandresc cu ele

| papushikroz a răspuns:

Samsung E2510.Nu am de ce sa ma mandresc cu el.Important e ca pot apela si pot fi apelata. Dar telefonul tau cum se numeste?

| cery a răspuns:

Telefonul meu se numeste,, LG Cery''laughing:X

| karamea a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca am citit intrebarea ta.de 2 ori...sa fiu sigura k desi e 4:54 si nu mi-e somn, am crezut k "e de la mine"... tu, insa...ai citit mai citit intrebarea inainte sa o postezi? daca da. te compatimesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumoasa mea (albastrel-alinu stiu) mai sunt uni care scot telefoane de fitzze in public din clipa`n clipa, fara sa primeasca beep sau sms.intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un Nokia 3250 si un Motorola nu stiu seria

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sony Ericsson Satio...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia 2630 si da ma mandresc cu el ca e cel mai bun tel care l-am avut vreo datahee hee la ce baitza in ligheanul cu apa i-am facut inca merge super binelaughing +4 cazaturi zdravene pe gresie si este ca nou fara nici o zgarietura si nici display bulit. e rezistent fratelaughing si sincer imi e mila de el cate a indurat de la stapansalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste Vasile laughing, trebuia sa intrebi sa marca este telefonul vostruwinking, am un sony ericsson v630i

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am spus cum se numeste...nu mark... sunteti naivi cu toti.laughing