| Onutzyk a întrebat:

Cum se poate sterge un cont de facebook... care a fost inceput doar [adica nu l-am facut, doar am inceputwinking]

Răspuns Câştigător
| ddanaraluca a răspuns:

Pai cred ca asa
Daca e in romana te duci la contul meu, selectezi setarile contului si ai acolo chiar ultima optiune dezactiveaza cont
Succees

1 răspuns:
| ioana_7606 a răspuns:

Nu cred ca il poti sterge, doar nu-l mai folosi si fa'ti altul pe alt email, degeaba il stergi chiar daca nu se poate pentru ca nu intri pe el e ca si cum nu ar exista,.

Bafta!