| zapcyu a întrebat:

Cum se poate trisa la poker? Nu la un nivel inalt... in general

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Numeri cartilehappyDepinde cati sunteti si etc era o tehnica... dar nu o stiuhappyDin pacate.

| slayer09 a răspuns:

Bagi camere de supraveghere peste tot, urmand ca tu sa vezi totul (respectiv cartile adversarilor) intr-o lentila din ochelarii tai negri big grin

| AdelaPopescu a răspuns:

Nu te duce mintea. Einstain a fost singurul inteligent din zodia asta de rahat in care esti si tu. Sigur avea multe alte planete si semne dominante pe harta natala laughing

| rakebackace a răspuns:

Cum a facut Piti. Cu un pachet de tigari cu camera ascunsa si inca un destept ca el intr-o duba afara. Camera ascunsa prindea cartile impartite si tipul le vedea slowmotion si i le spunea in casca lu jucatore de Piti...sau poate era blackjack.nu mai stiu. da cred ca functioneaza da trebuie bani si resurse.

Alternativ, poti sa inveti un an de zile sa fi rapid din incheitura sa sa bati cartile cum vrei tu da necesita extrem de multa pregatire