| ChristianaAa a întrebat:

Cum se scoate cerneala din maini? K m-am manjit toata cu cerneala! Am nevoie de un raspuns rapid! pls!

Răspuns Câştigător
| olly13 a răspuns:

Foloseste un fixativ pentru par. Aplica-l direct pe pata, apoi spala normal.

funda:X?

3 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai.incearca cu un pic, dar apoi trebuie neaparat sa te speli cu niste sapun. Daca nu ai pic poti incerca cu o piatra de calcaie. Sigur scoate petele de cerneala.happy

| Kylexy a răspuns:

Banuiesc ca ai scris mult la scoala daca esti murdara de cerneala pe maini pai cu apa calda si sapun din cate stiu eu daca nu se ia apeleaza la dero daca nici cu dero apeleaza la clor daca nici cu clor apeleaza la soda-caustica.

| kiky278 a răspuns:

Cu pic si dupa da-i repede cu apa si sapun