| GraveDigger91 a întrebat:

Cum se scrie pe foaia de examen? Ce se scrie cu creionul, ce se scrie cu pixul, cum tai, cum corectez. Vreau sa stiu totul, in detaliu, si la mate si la romana, dau funda!

Răspuns Apreciat de Editori
| FruttiFresh300 a răspuns:

Absolut tot îți vor explica profesorii supraveghetori.
Totul se scrie cu pixul la romana, dacă greșești tai cu o linie orizontala și atât, pentru că dacă faci altceva, se poate considera semn și riști anularea lucrării. La matematica ai voie sa desenezi la sub 3, figura, în rest totul trebuie sa fie cu pixul.