| madutza2468 a întrebat:

Cum se sterge o adresa de mess? va rog sa raspundeti repede funda+vot

3 răspunsuri:
| CLau8GeRrY a răspuns:

Pai o poti sterge pur si simplu dand doar 1 click pe ea si apasand butonul "delete", dar aceea persoana inca te poate contacta pe mess. daca vrei sa nu te mai deranjeze, da-i "ignore". invata de aici http://www.youtube.com/watch?v=FDVe0le04FI spor la treaba:*

| flowerpower12 a răspuns:

Dai pe adresa pe care vrei sa o stergi click dreapta si dai deletewinking

| madutza2468 explică:

Pinkdreams ma refeream ca atunci cand de exemplu atunci cand vreau sa intru pe adresa, sa nu mai pot intra.