| Sophie a întrebat:

Cum se zice la andreea bianca in englezahappy? Dau fundaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Drinni a răspuns:

Se scriu la fel dar se pronunta putin diferit, de exemlu incearca sa pronuni andreea cu un singur ''e'' iar ''bianca''. pune accent pe primele litere. fundita?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Tot asa.Numele nu se traduc.In cel mai rau caz se citesc altfel, specific limbii respective. Ce-ar fi sa te cheme Vulpe si in englexa sa-ti zica Fox! Ar fi alta persoana!

| G a răspuns:

Andreea poti sa traduci 'audrey'. la 'bianca' tot bianca se zice. happy

| Andreea_8766 a răspuns:

Andrewa byanca asa se zice mi-a zis mie profa de englezawinking

| uningermik a răspuns:

Address Banica