| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg intrebarile puse?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT, in partea de sus a paginii, sau sa raportezi/blochezi singura intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci...mai rogi si pe un prieten, ca sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot. Numai bine!

P. S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10 raportari, daca nu ma insel), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@maffykissgirl, ma bucur, ca raspunsul meu ti-a fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Actionezi ''contact'' si trimiti mesaj in care soliciti acest lucru.

| xXAnGeLXx a răspuns:

Asta vreau si eu sa stiu :?!

| clara1122 a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la contact, in partea de sus a paginii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu tastatura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sus in stinga paginii ai rubrica contact, dai click si o sa-ti apara un chenar unde spui ce doresti sau la fiecare intrebare ai dedesubt o rubrica cu caracter irelevant, dai click acolo si raportezi ca fiind irelevanta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu tastatura iti trag eu una in cap domnisoara cu rasp anonim

| mihaelutzza a răspuns:

Dai la contact!