| raresel a întrebat:

Cum sterg o intrebare pusa pe t.p.u?

Răspuns Câştigător
| Aivyroseblue a răspuns:

Nu vreau sa par nepoliticoasa dar nu ai respectat regulile gramaticale, te ros sa le citesti sau sa le recitesti. Multimesc pentru intelegere. Acum am in clasa niste colegi foarte amuzanti care sigur isi doresc asa o cariera. Te-ar interesa? Vezi cum faci sa ne reauzim. Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai raresel, la comedie se rade. tu vrei sa te faci ...de ras?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da, eu am avut în copilărie... dar acum... mi s-a destrămat.
O seară plăcută!