| Afgshhakakl a întrebat:

Cum sterg o poza de pe facebook? Precizez ca nu am timeline. Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Click pe poza.Jos scrie Options->Delete Photobig grin

2 răspunsuri:
| Ina93 a răspuns:

Depinde acum daca esti pe versiuna a noua a noua a profilului
intri da poza - >dai F5 si unde-va jos scrie stegere aceasta fotogafie..si o stergi

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

In timp ce tii ecusonul pe poza o sa-ti apara un fel de meniu in josul pozei, dintre care si "optiuni". Dai click pe optiuni si o sa-ti apara mai multe variante dintre care si "stergere"
sper ca ti'am fost de foloshappy