| NutellaIsMyDrug a întrebat:

Cum te poti distra intr-o petrecere in pijamale cu prietenii?

Răspuns Câştigător
| Lxa a răspuns:

O comedie/ horror, popcorn, muzică, bătaie cu pernele, o sesiune foto, o sesiune de makeover.
Sunt o grămadă de variante. Dacă eşti în compania prietenilor, fii sigură că va fi o noapte de neuitat!
Distracţie plăcută şi sărbători fericite!

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Pai :
puteti vedea un film bun, de adolescenti thinking
va puteti juca carti
metropoli
remy
nu te supara frate
va puteti juca acele jocuri "5 fete 5 baieti" daca il stii thinking
Distractie placuta :*

| Vanilliaaa a răspuns:

Puteti juca adevar sau provocarewinking
Poate si un karaokewinking
Sper ca te-am ajutatbig grin Sarbatori Fericite!kiss

| d33ajustme a răspuns:

Si eu fac petreceri in pijamale mai ales de ziua mea x3
Decii pentru a avea o petrecere super smug trebuie sa-ti faci camera cat mai viu colorata cu decoratii~> nu trebuie cumparate , poti sa le faci tu sau mai misto e sa razi impreuna cu prietenele tale.A.si vezi ca pentru film ai nevoie si de floriceelee =p~

◕Adunati toate chestile de >>fetitecele mai funny . [ nu sterge niciodata pozele in care nu ati iesit bine, daca le pastrezi o sa razi mult dupa un timp indelungat ].

◕Adunati toate chestile de baieti : haine de la tatal sau fratele tau, haine mai largi de ale tale , haine inchise la culoare, caciuli si strangetiva parul in caciuli si desenati`va niste barbi. E foarte taree :]]] ! Faceti multee poze si sa nu iti fie rusine sa le pui pe fb smug .

◕Faceti poze gen BFF. Cu poze mainile,poze in care sunteti legate la ochi, poze artistige… creativa coafuri ciudatee si dati`le cu fixativ  si dansati mult ! Si puteti si sa faceti sport impreuna .

◕Jocuriii >>
-nu pierde timpul cu jocuri plictisitoare. Faceti lucruri cat mai nebunatice !
-jucati >>provocarilaughing

◕Creati`va un cod secret.
Creati`va un jurnal.
Creativa o agenda ! Unde puteti sa scrieti :si codul si codul secret si puteti sa clasificati cei mai buni baieti din clasa voastra : 1. X- cel mai cel… 2.y-al doilea cel mai cel , si asa poti si cu fitoasa clasei sau profesoara cu cel mai mare fund :]] sau chestii din astea siii mai puteti scrie si amintirile voastre printr`un cuvant dar sa va si dati seama de ex : energizant sau fantoma sau alte cuvinte  .

◕ Gata nu mai pot . ma dor mainile de la cat am scris. Sper ca iti folosesc ideile mele x333 !~~
Funda ;o33 ?