| Larysa13 a întrebat:

Cum trimit ceva pe e-mail? funda!(scuze de categoria aleasa)

Răspuns Câştigător
| Alecssa a răspuns:

Daca te referi la poze, documente, melodii, desupra dreptunghiurilor in care scrii email.u celui care vrei sa.i trimit, email.u tau si subiectu sunt mai multe dreptunghiuri: send, attach, etc. dai pe attach si alegi fisierul care vrei sa.l trimiti. NoROCK!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La mes apesi pe plicul care iti apare in dreapta sus si acolo iti apar diverse optiuni spunand mesaje primite, trimise, spam...tu dai la new message.

| Larysa13 explică:

Mersi de ajutor tuturor

| Alisstor a răspuns:

Dai la attach. Si alegi fisierul respectiv.