| BringMeTheHorizon a întrebat:

Cum trimit melodii cu LG Optimus One?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se tine apasat pe melodie si iti apar niste optiuni, printre care si trimitere via bluetooth

4 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Daca stiam erai primul care afla ceva de la mine, dar nu stiu.

| BringMeTheHorizon explică:

Tare astalaughing

| Lexia1D a răspuns:

Si eu am aceasi problema sad

| Lexia1D a răspuns:

Hai sa va lamuresc. intrati in ThinkFree Office.selectati folderul din care doriti sa trimiteti poza/melodia/etc etc. dupa care tineti apasat pe fisierul care doriti sa il trimiteti cateva secude.TRIMITERE. Bluetooth. si cam atat happy Sper sa va fie de folos!