| Lucinca a întrebat:

Cum trimit un mesaj privat pe TPU?
funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| LoL a răspuns:

Pai daca ai acea persoana la prieteni si dai pe un prieten si iti apare profilul persoanei si sub imagine itit apare Trimite mesaj si Adauga Prieten dai pe trimite mesaj
sper ca te am ajutat fundita?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Sub poza fiecarui usher de pe TPU ai ''Adauga ca prieten'' si ''Trimite mesaj''. Clik pe ''trimite mesaj''->scrii mesajul si il trimiti persoanei respective!
Succes!

| Radioactive a răspuns:

Da clic pe numele user-ului si sub avatarul lui se afla o casuta in care scrie: "Trimite un mesaj". Apoi completezi cu subiectul si mesajul si gata.

| Lalalalalalalalalala a răspuns:

Pai cand te logezi, intri pe profilul aceluia caruia vrei sa ii trimiti mesajul si deasupra de fundite(unde iti apare cate fundite ai) scrie pe un fond Portocaliu "Trimite un mesaj". Dai acolo si scrii mesajul. Bafta!