| RobbyPh a întrebat:

Cum truchez pozele daca este un program plzz datim si mie sa il downloadez dau funda "happy

Răspuns Câştigător
| Raul_1269 a răspuns:

Incearca "Photoinstrument" ii ff bun programul, si modifici f usor cu el;) Link: http://www.photoinstrument.com/
iti dau si codul de activare:D
Email Address: revenge@crew.com
Registration Key: 02-UYNOGJIG

1 răspuns:
| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Pizap.Picnick.Photoshop online.Photo Funnny.Imikimi. -> Astea sunt online
Photo Scape.Photo shop.Photo instrument.Photo Editor.Photo Brush.->Cu download
Daca esti la inceput (in arta editatului/trucatului pozelor) iti recomand Photo Scape.
Sper sa te descurci.
Fundita?blushing