| MumushikŁ a întrebat:

Cum v-ar placea sa fie iubitul vostru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi:
-parul sa fie castaniu ca al meutongue
-ochii caprui
-mai incalt ca mine cu putin
-sa fie cu vreo 1 sau 2 ani mai mare ca mine
Si cel mai important sa ma iubeasca pana la Adanci Batranetilove strucklove strucklaughing

3 răspunsuri:
| DenyAmphetamine a răspuns:

Frumos; x
tandru; x
romantic; x
d` gasca.
si sa nu fie gen : auzi.hy c nu mai vreau sa mai fim impreuna.adica ma refer s ne intelegem si el sa zica asta...

| Damii a răspuns:

Sa ma inteleaga si sa ma iubeasca...asta e pe primul loc

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Inteligent, adica atunci cand zic ceva catre el sa inteleaga ce zic, nu sa se uite la mine in gura ca pisica-n calendar
sa fie atras de muzica(si de ce nu, poate sa si cante la vreun instrument whistling)
sa fie indragostit de mine, sa ma creada cea mai cea laughing sa nu se uite dupa altele...
haios
sa ma asculte, sa-mi suporte crizele, intelegator
sa iubeasca animalele
fidel
sa aiba ochi albastri sau negri
ingenios
plin de viata
si cam atat