| AndreeaElena a întrebat:

Cum v-ati petrecut vacanta dintre semestre?batting eyelashes

Cel mai interesant raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| M3HappyKid a răspuns:

Mi-am petrecut ziuaa, si restul citind cartea pe care o citesc de veacuri si nu o mai termincrying ca profu `ala de romana ne da romane fratecrying

7 răspunsuri:
| Jesss a răspuns:

Foarte mullt frig si durere de picioare, de la 11 pana la 4 prin mall-uri band cafele rolling on the floor Funny no straight face rolling on the floor

| Tzuc a răspuns:

Pai am foast toata saptamana afara cu prietenele mele.filme.dans.sport.si cam atat.nimic interesantstraight face

| pedobear a răspuns:

Am fost la dezalcolizare. Urata treaba si nici macar nu m-am lasat.

| DanielaDumitrescu99 a răspuns:

Eu am fost la paradisul acvatic :X! m-am cazat acolo 2 noptsi :X:X. A fost suuupeer tare :X

Fundiiitsaa? :X

| DanielutzaJD a răspuns:

Pai toata saptamana, zilnic am mers la patinoar cu colegii, si pot sa spun ca m-am distrat ft ft mult cu ei :X

| Mao a răspuns:

Am dormit. Mie mi se pare interesant.

| Maryna_1397 a răspuns:

Mall-uri, in oras cu prietenii, cinema, restaurante, baietii:X