| S0Me1LikeY0U a întrebat:

Voi cum v-ati petrecut vacanta? Cel mai explicit raspuns primeste FUNDA! big grin

3 răspunsuri:
| adinaxD a răspuns:

Cam tarziu pentru intrebarea asta, nu crezi?
eu una AM DORMIT! e explicit sau nu?

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu am avut o vacanta foarte...zbuciumata.Am stat mai mult pe acasa, si am avut parte de foarte multe nopti nedormite. Stii si tu:"Eu vara nu dorm!"happy.Am fost si la mare, la munte, trebuia sa simt intr-un fel ca e vacanta.Am iesit cu prietenii insa nu am exagerat cu statul pe afara pana la 12-1 noapteahappy. Oricum, a fost mult mai bine decat la scoalalaughing. Acum, a disparut toata magia!

| Stella17 a răspuns:

Buna eu am stat cu prietenii afara noapte la bloc am fost la mare la munte in transilvania la sinaia am fost la Bucuresti si m-am imbratisat cu cei din lala band. Am multe intamplari vara asta imi va lua mult sa povestesc dar asta e pe scurt.

Pa, pa