| danyella12 a întrebat:

Cum va descurcati in ziua cu problema. stiti voi 'fetele' pupici a scoala ma refer.papapapa

Răspuns Câştigător
| Emanuellaa a răspuns:

Pai,iti iei un tampon la tine in fiecare zi de scoala si cand simti ca-ti curge ceva (la inceput e putin...), te duci imediat in pauza la baie. Pe "obiectul incriminator" il tii ascuns in pantalon si ti-l pui cand ajungi la baie. OK? Sper ca te-am ajutat! Funda, pls?

5 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Se descurca ele cumva. happy

| underground05 a răspuns:

Iti faci,,rezerve'', il schimbi in fiecare pauza pentru a fi sigura ca nu se intampla ceea nu vrei sa se intample, si folosesti servetele umede dar si uscate.stiu e nasol dar asta e! pup

| Frumushka a răspuns:

Pai eu vin normal, da imi iau si rezerve dar nu trebuie sal schimbin fiecare pauza, doar te verifici sa nu ti se intample ce nu vrei dar e ok adc eu nu ma stresez sau le spun colegilor sa ma lase in pace si chestii din astea apropo mitu ala ca nu-i bine sa faci sport in acea perioda e fals adc eu mereu fac sport si nu mi se intampla nimic trebuie sa incerci sa uiti de asta si sa te comporti nornalhappy
Bafta!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati iei pantaloni inchisi la culoare, si te schimbi in fiecare pauza.Si rogi o colega sa ati zica de fiecare data cand te ridici ceva daca esti patata.pup:*

| xPinkJeleu a răspuns:

Phai...iti iei rezervele si te duci sa verifici in pauze si daca simti ceva piscoteli =] in ora ii zici profei ca ai o probolema grava si ca trebuie sa mergi urgent la tolette.si ea se prinde si e duci verifici fol servetelele um.si uscate.sa iei si u unele de calitete] si dp vi la clasa.si in pauza ii axpliki profei ce te doare burta si c a trebuit sa verifici ...si se prindewinking