| secret555 a întrebat:

Cum va omoriti timpul?

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu-l omor.Il las pe el sa ma omoare pe mine. E mai confortabil asalaughing

| Cσσкiє a răspuns:

Ascultând radio.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu de toate : treburi gospodaresti, citit, rebus, mess, filme, TPU, etc...

| User a răspuns:

Cu sataru'.

| Zâmbărici a răspuns:

Cu lopataaalaughing

Acum serios:

Ies cu prietenii, pe net, gasesc eu ceva de fiecare dataoh go on.

bye

| L a răspuns:

Ascult muzica, ma uit la tv, pe la calculator, ies afaara la film, in parc etc happy

| gabryel a răspuns:

Pai o parte din timp il omor pe TPU, apoi cu un joc, ceva amuzant, un clip, ascult muzica (MANELE), Si mai ma uit la tv.

| gabryel a răspuns:

Deci sa inteleg ca tot un rocker mi-a dat stupid...

| D A R i U t S s A a răspuns:

Pai.
Cu scoala
Pe calculatorul asta in mare parte:pe mess, TPU, hi5, hi6, pitipoance etc.
Afara cu fetele
Pe la tv.
Ascult muzica
mai citesc.
mai fac teme.
mananc
dorm

chestii de genul big grin

| Aiwendil a răspuns:

Cu cutitul laughing. Fac multe chestii traznite si normale.Incerc sa-mi pun piciorul dupa cap, sa-mi ling capul, ma pictez, ma prefac ca sunt Nikita sau Oana Zavoranu, desenez, dansez, ascult muzica, incerc sa-mi pun pixul pe nas, chem ploile etc.

| Bianca_4346 a răspuns:

TPU, vdc, muzica, la tel cu varmiu, citesc o carte, ies p'afara, ma uit la filme, dorm, merg la patinoar,. cam atat.laughingam incercat si cu sataru' si cu ciomege si cu toporu' da n-a vrut sa moaralaughing

| @@ a răspuns:

Sex

| szergiu a răspuns:

Cu toporu :X

| vyo a răspuns:

Intru pe TPU

| Johny89 a răspuns:

Muzica...footbal si ikariam

| smartalogu a răspuns:

Il sugrum, dupa care il inec, si apoi il tai cu lama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii trag ciomege in cap. Ca atunci cind pescuiesti un pestalau mare si se zbate si-i dai cu visla-n cap si ala tot se zbate si iar ii dai cu vizla-n cap si ala tot nu krapa si-i dai iar si iar si iar cu visla-n cap, pina cind in cele din urma nu mai misca. Atunci il pui intre frunze, il arunci pe carbunii incinsi, pui jaratec deasupra si-l lasi sa se friga acolo linistit big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi mai suna creierasul si imi vin niste idei nastrusnicehee hee, ba mai cant prin casa, dansez, mai fac o descoperire pe la calculator sau stau pe TPU big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascultand muzica si jucand diverse jocuri pe calculator.Citind reviste despre sanatate.ziare...etc

| deathlord a răspuns:

Incet, cu multa rabdare!