| gossipgirlxoxo a întrebat:

Cum va place cafeaua? cu lapte, cu frisca, dulce, amara? xoxo

Răspuns Câştigător
| dragutza a răspuns:

Imi place cafeau, ma trezeste din lumea mea imaginara! si imi place sa fie dulce si cu frisca! happy iami tocmai am pofa de o cafea, am plecat!happy

16 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Dulce si cu friscalove struckUneori si cu laptelove struck

| Hmmmm a răspuns:

Cafeaua e al doilea lucru care ma trezeste in fiecare dimineata.primul e dusultongue.
daca se intampla cumva sa nu beau cafea nu ma smt ok zua respectva.smt d parca as fi uitat sa fac ceva important.
beau d obicei cafea cu lapte si o prefer nici prea dulce dar nici prea amara.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Amara, nu folosesc niciodata zahar la cafea, doar la ceai si acolo foarte putin.

| Ana a răspuns:

Nu beau cafeawinking

| Ana-Maria94 a răspuns:

Dulce si cu frisca:X.si imi place nessu u cafeaua boabebig grin

| Cryssy a răspuns:

Depinde. Uneori imi place dulce si cu lapte, uneori amara. Nu imi place cu frisca. big grin

| asdgfhresry a răspuns:

Eu nu beau cafea whistling mai mult sitrca organismul, nu stiu ce sa zic worried

| emma_6707 a răspuns:

Dulce si cu frisca dar prefer cappucino-ul

| cretzufinish a răspuns:

Nu consum cafea de obicei, dar daca am chef de o "seara treaza" beau cu frisca sau cat mai dulce, asemeni ceaiului laughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

Dulce si cu friscabatting eyelashes

| alexutzu00791 a răspuns:

Ca aia din avatarlaughing, eu desi nu ma consider un bautor de cafea, dar in ultima perioada am bagat la cafelutze in mine, imi place dulce

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Dulce si cu' frisca' =p~

| κίllą a răspuns:

Dulce...love struck

| tomtom_7971 a răspuns:

Amaruie putin(ca de aia e cafea si nu ceai) si in general simpla dar mai nou cu lapte ca e mai "soft"!
Cu respect,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cafeaua dulce cu putin lapte si multa frisca.

| Elz a răspuns:

Stiu ca face rau organismului dar uneori exista placeri pe care nu ti le poti refuza...cafeaua e una din ele.Amara cu frisca este preferata mea.