| wannabe a întrebat:

Cum va place sa aiba prietenul abdomenul? "patratele" sau moale?

Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

Hmm.patratele dar nu cuburi big grin.adica daca are abdomenul lucrat nu face nimic dar sa nu faca exces de muschi ca nu imi place big grin.
pana al urma nu conteaza abdomenu' ci ceea ce are in capsorwinking

31 răspunsuri:
| amor0312 a răspuns:

Mi-ar place cineva cu patratele. dar nu exagerat sa imi sparg capul in ele. unele finutze.

| kingmoise a răspuns:

Ba decaba ai patratele si muschii daca nu te duce capu undeva