| Johnny_3797 a întrebat:

Cum sa iti faci abdomenul ca sa se vada ca sunt patratele si cit mai repede?

Răspuns Câştigător
| bogdan_7896 a răspuns:

Daca vrei ca intr-o luna sase cunoasca bine patratelele iti faci abonament la sala si lucrezi mai mult la abdomen, si cel mai important cumperi oxid nitric care mareste cantitatea de oxigen transportata in muschi si care este natural, intrebi la sala de oxid nitric si trebuie sa aiba

3 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Simplu!
Prin multe multe abdomene si multa multa muncahappy
Deci mult exercitiu, bafta!

| asfgsdfasdfgafghhndf a răspuns:

Pentru un abdomen plat este nevoie de foarte multa vointa si in special cat mai multe abdomene, asta in cazul in care nu ai burtica.
In cazul in care ai putina burtica, aceasta trebuie data jos prin alergare iar apoi abdomene la greu!
Bafta!

| Daniel86542 a răspuns:

Fa exercitiile astea de 2 ori pe zi http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY si in 2-3 saptamani va da roade
P.S. mai fa si niste abdomene normale