| ihacoswhy a întrebat:

Am o intrebare care ma framanta si pe mine si pe colegele mele :
Cate patratele poate sa aiba abdomenul?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa aiba 8. Mai sunt unii care se lauda ca au 10 sau 12, dar eu n-am vazut asa ceva. Nici pe net, nici in realitate. Oricum, muschiul ala din care se fac patratelele are 8 parti, asa ca nu poti face mai multe decat cu pixul.

http://www.bing.com/......ges/search

22 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Wow, dar ce interesant. Subscriu QueenOfSpades. Ar trebui inclusă în categoria celor mai mari probleme, din lume, îţi dai seama.
Dar sunt foarte curioasă de o chestie. Ce legătură are chestia asta cu muzica raised eyebrows?

| ihacoswhy explică (pentru FadetoBlack):

Upss...Vroaim sa pun la alta categorie...Soarta!

| ihacoswhy explică (pentru FadetoBlack):

N-am pus intrebarea pentru cele mai mari probleme din lume (cam exagerat), am pus o intrebare ce n-am voie?

| FadetoBlack a răspuns (pentru ihacoswhy):

laughing Oricum e inclusă la categoria ''Stupid question''

| ihacoswhy explică (pentru FadetoBlack):

Ba nu

| FadetoBlack a răspuns (pentru ihacoswhy):

Ba dalaughing

| ihacoswhy explică (pentru FadetoBlack):

Ba nubig grin

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Da.Tetris și Pacman.Nu-ți vei da seama.

| alexs99 a răspuns:

Abdomenul are 6 patratele(6 pack). Funda?

| FearOfTheDark a răspuns:

Daca vrei sa faci o treaba buna si sa nu muncesti mult poti taia bucati de unt si sa le pui pe burta.

Aaa...nu inteleg de ce ai pus intrebarea asta la categoria muzica...da in fine.

| ihacoswhy explică (pentru FearOfTheDark):

Am gresit nu conteaza dar ce legatura are untul? adica, de ce mi-as pune unt pe burta?

| FearOfTheDark a răspuns (pentru ihacoswhy):

Ca sa iti faci patratele din unt? Nu stiu zic si eu...

| Solsagan a răspuns:

Două dreptunghiuri, if you know what i mean.

| Aneke a răspuns:

Hmmm...ce cauta intrebarea asta la categoria Muzica?

| QueenOfSpades a răspuns:

Asta trebuie neapărat să intre într-un top gen "World's Biggest Problems". Să lăsăm dracului criza economică sau efectul de seră. Asta e mai important.

| ihacoswhy explică (pentru QueenOfSpades):

EXACT! efectul de sera? ce-i aialaughing esti politicianlaughing)

| QueenOfSpades a răspuns (pentru ihacoswhy):

Da mă. Efectul de seră are în totalitate legătură cu politica.

| bloodyhell a răspuns (pentru ihacoswhy):

Chiar as vrea sa stiu cum ai ajuns la concluzia asta.ce legatura are efectul de sera cu politica?

| ihacoswhy explică (pentru bloodyhell):

Nu cont.

| ihacoswhy explică (pentru bloodyhell):

Da' ce e ala efect de sera? chestia aia cu chimicale in produse alimentare?

| Aleister a răspuns:

Ce intrebare idioata, uita-te pe o carte de anatomie sau cauta human body pe google si numara muschii abdominali. Ah, ok, daca ai o carioca poti sa ai si 30.

| ihacoswhy explică (pentru Aleister):

De unde carte de anatomie?!? e o intrebare n-am voie sa pun o intrebare sau ce? nu e nefolositoare pentru ca la scoala toti se contrazic unii 4, 6, 8, 10 pentru ca multi nu stiu