| BiancaMrrr a întrebat:

Cum vi se pare mai ok sa aiba o fata abdomenul? Plat sau cu patratele?

21 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Tu fiind fata eu as vrea sa te vad mai degraba cu abdomenul plat cu putine urme de patratele dau nu prea definitewinking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O fată trebuie să fie feminină, nu halterofistă!
Pa, pa.

| Cosmin86 a răspuns:

Ambele

| Seby90 a răspuns:

Sunt singurul care prefera o burtica mica mica? Ce dracu e cu standardele astea de miss univers?

| BiancaMrrr explică (pentru Seby90):

Neeh, nu esti singurul laughing) Si eu o am, dar vreau sa o dau jos big grin

| Seby90 a răspuns (pentru BiancaMrrr):

Te iau si cu burta oh go on.

| Rakanishuu a răspuns:

Plat, patratele sunt mai masculine. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cerculete laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oval.

| SiLaS a răspuns:

Plat e mult mai sexywinking

Răspuns utilizator avertizat
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Mie indiferent.

| oBuburuză a răspuns:

Abdoment plat. Deoarece o fata trebuie sa fie senzuala, feminina si frumoasa, daca ai putina burtica nu conteaza daca esti pe romaneste,, batoza " laughing sunt probleme.

| Lily8 a răspuns:

Ambele sunt ok depinde tie cum iti place. Personal daca l-as avea plat as face exercitii sa fac si patratele.

| Walve a răspuns:

Plat.

| Alyboy a răspuns:

Mi-ar placea mai mult plat decat cu patratele.

| Biutzamagic a răspuns:

Buna,daca esti fata e lol sa ai un abdomen plat laughing) Funda?

| deyamiki a răspuns:

Plat...pentru ca o femeie nu trebuie sa aiba patratele deoarece este barbateasca aceasta infatisare, ba chiar din contra, o dama trebuie sa fie foarte delicata si fina pentrua avea un corp de invidiat.Aceasta nu trebuie sa dea dovada de multa forta pentru ca lumea va avea o reactie arecum ciudata...

| deyamiki a răspuns:

Aibe***