| Fifylici a întrebat:

Cum vedeti voi o persoana uracioasa in sensu bun al cuvantului?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

In sensul bun al cuvantului stiu ca poate fi mai buna daca incearca.

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Morocănos ca un bursuc-se mai întâmplă, când te trezeşti devreme şi nu-ţi intră nimeni în voie, asta nu înseamnă că eşti neapărat un om rău. Ori dacă cei din jurul tău sunt de o veselie debordantă în timp ce tu stai posac, taciturn într-un colţ... poate eşti trist, poate n-ai chef...

| maya_7683 a răspuns:

O persoana vesnic nemultumita. O persoana care nu accepta pe nimeni, o persoana care are mereu ceva de circotit, o persoana care nu are prieteni, o persoana care are o parere proasta despre toata lumea sau despre orice activitate sau lucru pe care cei din anturajul ei il inteprind. O persoana uricioasa nu este altceva decit o persoana nefericita.

| theStar a răspuns:

O persoana care nu tolereaza si care e rea.care nu te ajuta atunci cand ai nevoie