| fetitzaaa_9978 a întrebat:

Cum vi-ar placea sa va >cheme?:...

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Mie imi plac mai mult nume din afara. Mi-ar fi placut sa ma cheme: Tiffany, Annis, Briana, Dorothy, Charlene, Kristen, Katty, Chloe (pur si simplu il ador

16 răspunsuri:
| RoXyRaLu a răspuns:

Am un nume frumos,dar imi plac mai mult si altele:
Fiindca sunt fata si ma cheama Raluca Roxana as vrea sa ma cheme: Maria Elena,Ramona Daniela,Simona Andreea,Georgiana,Sandra,Andra,Mihaela,Corina,Irina,.
Daca as fi fost baiat,as fi vrut sa ma cheme:Adrian,Stefan,Dragos(asa vroia doctorul care a operat-o pe mama cand ma nascutlaughing ),Stefan,George, Bogdan,.
Funda, plsss?

| AliceHappyGirl a răspuns:

Wendy happy

| ElenaZamfi a răspuns:

Cornelia sau amanda.

| Kafeeaua a răspuns:

Nicole,iar daca eram baiat mi-ar fi placut Carl

| Annd a răspuns:

Jaqueline

| Shiver a răspuns:

Pe mine ma cheama Laura dar imi place numele catalina

| Einformatii a răspuns:

rolling on the floor...asa cum ma cheama si acum...adica Silviu=)0

| Absent a răspuns:

La fata : Miruna,Lorena,Aicha,Ruslana,Sabina
La baiat: Amir,Sagar,Alin, David, Karim.

| natalyia a răspuns:

Pe mine ma cheama georgiana. dar mi-ar placea sa ma cheme lola

| NoMusicNoLife24 a răspuns:

Daria

| diana_9296 a răspuns:

Pai pe mine ma cheama Diana dar intotdeauna mi-am dorit sa ma numesc Alina sau Andreeabig grin

| diana_9296 a răspuns:

Dar pe tine? smug

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma numesc iulia dar miar place sa ma cheme alina sau andreea ori bianca sau dianalove struck

| Loran a răspuns:

Abigail sau Adelaide...dar cred ca si numele meu Looran ii dragut, cred ca ii mai special :d

Răspuns utilizator avertizat