| Anca95 a întrebat:

Cum vi se pare numele ancuta?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E nume de moda veche.

| Dina a răspuns:

Hm.putin copilaresc nu sti de ce happy

| AneDăă a răspuns:

Buna! Numele ancuta este foarte frumos, un nume deosebit imi place foarte mult, Daca voi avea o fetita o sa i pun numele anca! Crede-ma e un nume extraordinar. Funda?

| SoulReaper a răspuns:

Inocent, dragut, frumos. Potrivit pentru o fire copilareasca, dar totodata matura. Un alint perfect pentru un copilas cu numele Ana/Anca. In general cand aud numele ana/anca/ancuta am impresia [si in general am dreptate] ca este o persoana cu multe calitati; gen, la scoala ana in general are note bune sau... anca e frumoasa sau... eu stiu ce. happy

| 1DPinkpOint a răspuns:

Fain.putin alintathee heeda ii fain:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sweet.