| Z4z4 a întrebat:

Cum vi se pare videoclipul? dau funda la un raspuns clar detaliat sau cu sfaturi pentru viitor? dau funda! http://www.youtube.com/watch?v=37WxYeM8sL0

Răspuns Câştigător
| iuonak93 a răspuns:

Videoclipu e destul de bine editat, dar era mult mai fain daca bagai si secvente video cu jucatorii respectivi.Si muzica s`o mai schimbi nu tot aia. App, te`ai descurcat destul de bine la editat, dar mai ai de exersat in movie maker.Ai fi putut sa faci videoclipuri avi nu sa il lasi wmw.