| caty870 a întrebat:

Cum vi se pare videoclipul? http://www.youtube.com/watch?v=JPbVtW2Byew Vreau parerea voastra :D

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...daca eram un labar disperat de 12 ani care crede ca un videoclip nu e videoclip pana cund nu se despoaie una ...atunci poate imi placea.
dar asa... poate sunt prea rafinat ca sa imi placa un video pentru cocalari, o melodie de pitipoance. ..filmat de curva asta care din pacate avea potential cand era in Andre...

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

U La La. E betoon. Stii. Andreea Balan e o super extra mega ultra cantareata. O invidiez, si multe din showbiz!

| Lavy_6719 a răspuns:

In ziua de astazi. nu e de mirare. rar mai vezi un videoclip care sa nu aibe scene de genu.si se mai mira lumea de generatzia asta... toti copiii, adolescentii asculta muzica. ce sa invete din videoclipurile astea :S. Imi place melodia, dar videoclipul.de parca numa ea ar fi femeie si are cur si tate.

| Andreea011 a răspuns:

Ciudat, asta stie doar sa asi arate... stii tu si nici nu prea are voce. mie imi place cum danseaza atat tot, vodeoclipul prea porno