| :X:X a întrebat:

Cum vin partile in ordine? prima parte e twilight dar a doua a treia dar a patra?
fundita

Răspuns Câştigător
| BurningFire a răspuns:

1.Twilight(Amurg)-a aparut pe 21 Noiembrie 2008
2.New Moon(Luna Noua)-20 Noiembrie 2009
3.Eclipse(Eclipsa)-30 Iunie 2010
4.Breaking Dawn(Zori de zi)-va fi impartit in 2 filme, prima parte va aparea pe 18 Noiembrie 2011 ai cea de-a doua parte in vara lui 2012 big grin

3 răspunsuri:
| pretzel a răspuns:

Twlight apare in fiecare an. Poate daca ai vazut Twlight 1 a aparut acum doi ani, 2 a aparut anul trecut iar 3 l-am vazut in cinematograf ieri. 4 o sa fie peste 1 an iar 5 peste 2 big grin

| Petronela a răspuns:

1.Twilight 2.New Moon 3.Eclipse 4.Breaking Dawn. Fundita?

| Anna1999 a răspuns:

1.Amurg
2.New Moon(Luna Noua)
3.Eclipse(Eclipsa)
4.Breakin Dawn Part 1( Povestita de Bella)
Part 2( Povestita de Jacob)-care apare in 344 zile 05 ore 52 min 00 secunde... fundita?