| 135Alex a întrebat:

Cunoaște cineva un salon de flesh tunnel în București? Vreau să îmi fac și nu prea găsesc. Dau fundă!❤

Răspuns Câştigător
| Miss25JK a răspuns:

Plugs sau flesh tunnels se gasesc la saloanele de pierce si chiar la magazinele de bijuterii. Nu trebuie sa aveti impresia ca brusc iti pui in ureche un tunnel de doi centrimetri diametru. Nu, inainte se folosesc expandere pentru a mari treptat circumferinta gaurii. Se porneste de la o gaura simpla de cercel, crescand progresiv dimensiunea plug-ului.