| TinkerBell_3614 a întrebat:

Da'ti niste idei de statusuri pentru cele invidioase!

Răspuns Câştigător
| Hiroko a răspuns:

Draga mea nu ma privi cu ura`! Te iubeste dar eu sunt mai buna`!
Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe
jarO ard in mod bizar ca bomba in buzunar Cu stilul meu murdar:X
Fetele aU inceput sa faca ce vor! totul e show.`! Sii baietii vor din nou`!
Si acasa a ei 0o stiu de fata cuminte’ ca’ joaca binee teatru si pe aman2 ii minte’!
Vine cate`o tarfa la mine si-mi zice cam asa :"Fata sa stii ca mie mi-ai placut dintodeauna" Sa moara mata?! Date`dracu`...Se vede dupa fata ta ca ai zambetu acru!
E al dracu sentiment, fii atent la piept ce strangi Ca daca azi esti fericit, maine s-ar putea sa plangi
• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami
sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea'
Hai pleaca-n **** mea, du-te, ca nu te mai retin!
""Nu o ai nici TU, nu o au nici altii! Nu se mai baga fata asta in relatsii! e decat pe combinatsii """
Profita d` fiecare clipa ca`n fiecare paradis exista cate`o ispita •
Draga mea nu ma privi cu ura`! Te iubeste dar eu sunt mai buna`!

1 răspuns:
| bubbles02bbbb a răspuns:

Lumea te stie de baiat rau.Ce sa-ti fac?;]] Ti-e aiurea sa le spui ca o fata te-a schimbat!