| TokioFan a întrebat:

Daca acum ar intra unul din Tokio Hotel (cine? astept raspuns) la voi in camera ce a-ti face? Panglica!:*

Răspuns Câştigător
| Miky a răspuns:

OO nu stiu ce asi face dar ii ador pe toti mai ales pe bill si tom in primul rand sigur un autograf, poze etc

8 răspunsuri:
| TheVampireDiaries a răspuns:

As chema-o pe colega mea care e fan sa vina

| Sabiina a răspuns:

I`as da afara. laughing Nu`mi plac

| Cezy_3772 a răspuns:

Vai de capu` meu. BILL! rolling on the floor pai cred ca as lesina, mi-am reveni, astipa, as incerca sa vorbesc, nu as reusi, as lesina, rolling on the floor

| jean4 a răspuns:

Vai Tu, pai ma apuca inima cred, ca eu cand ai vad fug ca ei is asa machiati ciudat rau de tot.Nu vreau sa mi-se intimple asa ceva.

| Sonya_6609 a răspuns:

Imi place trupa dar cel mai dragut e Bill.
Daca ar intra in camera mea i-as cere un autograf, sa facem poze si sa-l imbratisez.SUNT CEA MAI MARE FANA TOKIO HOTEL

| alexutza95_2867 a răspuns:

Pff cred ca as lesina pe loc,pe urma m-as trezi,as tipa, as lesina, si tot asa... LOVE TOKIO HOTEL|?

| andre_3147 a răspuns:

Pai a intrat vreodata unu din ei la tine in camera?, si oricum daca ar intra as tipa si as sta de vorba cu ei fan numarul 1 sunt

| andre_3147 a răspuns:

Pai a intrat la tine si nu stim noi?