| Helloimys a întrebat:

Daca ai avea incredere in baiatu de care iti place si el te-ar dezamagi.ce ai face?:S

Răspuns Câştigător
| Ryuuzuka a răspuns:

Mda...Vazand afectiunea, increderea ta pentru acestia, vor sti ca te-au castigat, deci scopul lor a fost atins.Se vor plictisi de tine si o vor incerca cu alta.Nu trebuie sa crezi in ei, in cuvintele lor, fiindca cine stie ...Mai sunt si de astia fustangii (scuze exprimarea).Nu trebuie sa disperi pentru un NIMIC Mai sunt destui baieti pe planeta! Viata te pune la incercari happy. Funditabatting eyelashes?

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

I'll make him cry like a baby.
Faza e că din moment ce nu am o aşa mare încredere în oameni...mai rar mă vezi pe mine dezamăgită. Cheers.

| Gabriela001 a răspuns:

Mai bine nu avea incredere .....eu am patit asa sa ma dezamageasca si inca nu l`am iertat din ianuarie.....si tot incerca sa ma faca sa-l iert dar nu pot sad

| etto21 a răspuns:

Sfat de la un baiat:..nu avea incredere in nici un baiat nici macar in cel pe care il placi pentru ca nu vei ramane cu el toata viata si la posibila cearta mare pe care o s-o ai cand o sa va despartiti o sa profite de tine si tot ce i-ai spus cand erati impreuna o sa te atace cu ele deci concluzie "nu avea in nici un baiat in ncii o fata nici macar in tine te org asculta-ma si o sa vezi ca o sa fie bine t pup ai grija de tine"