| Ramona_5995 a întrebat:

Daca ai gasi o agenda in care ar scrie secretele fiecarui prieten d-al tau, ce ai face cu acele secrete? Le-ai divulga, sau le ai tine secrete pana ai avea nevoie? Sau ce ai face. Si vreau raspunsuri sincere.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretele se pastreaza.Eu una n-as divulga secretele oricare ar fi ele, mai ales daca sunt ale prietenilor mei.
Gandeste-te si tu, ce fel de prieten esti daca le divulgi secretele? Cine face un astfe lde lucru nu se poate numi prieten!

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

M-as amuza copios singura.Nu as spune nimanui, de sa se distreze si altiilaughing

| Bacemi a răspuns:

Interesanta intrebare. M-as bucura foarte mult sa aflu lucruri noi despre ei pentru ca vreau sa cunosc bine pe ceilalti. Nu as raspandi zvonuri. Dar as incerca sa ii ajut daca as descoperi ca au probleme.

| marrr a răspuns:

Doar sunt prieteni. Si ai spus ca as GASI o agenda, nu ca as si citi-ohappy Prietenii iti spun tot ce cred de cuvinta, iar daca ei vor sa-mi spuna un secret, il spun. Daca nu, nu ma uit, plus ca un prieten ADEVARAT iti este alaturi toata viata, asa ca nu l-as santaja niciodata cu un secret pe care l-as sti despre el.

| nobody_9468 a răspuns:

Daca-mi este prieten cred ca nu i-as spune ce am aflat, le-as pastra pentru mine, nu se stie cand voi avea nevoie de elewinking.
Daca ar fi o persoana care imi este antipatica, care nu o suport as santaja'osmug. Vorbeste diabolica din minehee hee.

Bafta.

| Eu4EverX a răspuns:

Sa le dezvalui de ce? Imi e prieten nu, nu fac asa ceva prietenilor adevarati insa cei falsi si pot astapta la orice din partea mea.

Deci: as pastra secretele.

| federerdinamo a răspuns:

Depinde adica nsuh ce as face in acel moment. Daca e un prieten fals cm sunt majoritatea de fapt m-as uita in el dar nu l-as arata la toti eu una nu sunt genu dar uneori oamenii prosti si egoisti ma enerveaza. Dar daca e best friends, niciodata no talking. Daca te uiti in secretele ei inseamna ca nu-i esti prietena.happy

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Sincer... Depinde de cat de bun imi e prietenul.

| ambutisare a răspuns:

M-ar ajuta sa ii cunosc mai bine. Daca imi sunt prieteni nu le-as divulga.

| anutabu a răspuns:

Sincer... greu de spus cred ca nu as spune nimic pentru ca sunt prietenii mei si totusi de ce as faceo pentru ca nu am nimic de castigat. O sa ma prefac ca nu as fi gasit acea agenda si asa o sa ma pot abtine de a nu ma uita in ea.SINCER :d