| Mikutzik a întrebat:

Daca ai greturi, ameteli, intarzierea menstruatiei sau somnolenta esti insarcinata?

4 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Intarzierea sau lipsa menstruatiei,greturi, ameteli, somnoloeta sunt simptome care indica ca poti fi inscarcnata mai bine ti-ai face un test de sarcina. Daca vrei sa stii ce alte simptome pot indica asta intra aicea: http://www.mamicamea.ro/despre-sarcina/semne-si-simptome-de-sarcina.html

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cred ca da...Mai bine du-te la doctor...
Bafta! Craciun fericit!

| Mikutzik explică:

Si daca am facut deja un test...care a fost NEGATIV...atunci ce sa mai cred?

| Mikutzik explică:

Multumesc frumos! Sarbatori fericite si voua:*:Xwave