| DENIS2COOL a întrebat:

Daca ai un blog trebuie sa platesti pentru el? ca multi imi spun ca da

Răspuns Câştigător
| smile20000 a răspuns:

Buna. Poti face un blog gratis pe blogger.com si poti poste ori ce doresti dar unele bloguri pot costa dar pe blogger nu costa nimic

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți să-ți faci blog gratuit.
http://www.blogratuit.ro/
Pa, pa.

| cristina_6005 a răspuns:

Iti poti face blog gratuit pe www.wordpress.com sau blogspot. Platesti doar daca vrei sa iti cumperi vreun domeniu si host-ul (gazduirea lui online).

| anticocalar101 a răspuns:

Sunt 2 tipuri un exemplu blogspot.com pe care inregistrarea este gratuita precum si folosirea si alt exemplu wordpress.com pentru care trebuie sa platesti!
Diferenta este urmatoarea pe blogspot iti pui informatii poate vrei sa faci bani. Ajungi sa ai trafic si implicit vrei si niste bani ca doar nu pierzi vremea degeaba.
Pui niste reclama google adsense si alte porcarii iar aici e partea frumoasa cand nenea de la blogspot vede ca faci bani iti inchide blogu pentru ca tu ai acceptat cand ti ai facut contul un document in care ei scriu ca fac ce vreau cu blogu si pierzi si bani si utilIZATORI TOT pe cand wordpress.com iti permite sa faci ce vrei contra unei sume de bani si dinn aceasta cauza ei semneaza un contract contra sumei de bani si trebuie sa l respecte!

| Alexx2533 a răspuns:

Intra pe http://stiisitu.blogspot.com si vei afla acolo mai multe despre cum poti sa faci bani pe internet(Google Adsense/Afiliere/YouTube etc...